Usługi

Porady prawne

 

 

 

 

W ramach świadczonych przez Kancelarię usług mogą Państwo uzyskać poradę prawną przez internet. Wystarczy, że przy użyciu formularza kontaktowego opiszą Państwo swój problem oraz wskażą, jaka kwestia wymaga Naszego wsparcia merytorycznego.

 

Wysłanie zapytania nie wiąże się z koniecznością uiszczenia jakichkolwiek opłat. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo informację o koszcie porady (standardowy koszt to kwota 150 złotych brutto przy czym kwota ta może ulec zmianie jeżeli będą państwo oczekiwali od nas dodatkowo przygotowania projektu umowy/pisma procesowego) wraz z numerem konta do wpłaty.

 

W terminie 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Kancelarii, uzyskają Państwo w formie pisemnej poradę prawną wraz z ewentualnymi projektami pism.

 

 W ten sam sposób mogą Państwo zwrócić się do Nas z prośbą o analizę prawną umowy, regulaminu. Przygotowana przez nas analiza prawna wskaże Państwu zapisy, które mogą nieść zagrożenia , jednocześnie zaproponujemy inne zapisy, które będą zabezpieczały Państwa interesy.

 

Oczywiście mogą Państwo skorzystać z porady prawnej w siedzibie kancelarii. W celu umówienia się na spotkanie proszę o wcześniejszy kontakt pod nr 668 396 251.

 

 

 

 Substytucja

 

 

Szanowni radcowie prawni i adwokaci,

 

w ramach prowadzonej działalności oferuję usługę substytucji na obszarze właściwości sądów mieszczących się w Łodzi oraz w miastach ościennych.

Proszę o kontakt mailowy na adres anna.jekiel-zakrzewska(at)radca-lodz.eu bądź telefoniczny pod nr 668 396 251 w celu ustalenia szczegółów ewentualnej substytucji.

Warunkiem podjęcia się przeze mnie substytucji jest przesłanie w formie elektronicznej lub papierowej dokumentacji związanej ze sprawą najpóźniej na dwa dni przed terminem rozprawy oraz przesłanie oryginału pełnomocnictwa z dowodem uiszczenia opłaty skarbowej (o ile jest wymagana).

Niezwłocznie po rozprawie w rozmowie telefonicznej przekażę najistotniejsze informacje o jej przebiegu a także najpóźniej następnego dnia prześlę na wskazany adres e-mail stosowną notatkę.

 

 

Adres

Anna Jekiel-Zakrzewska

Kancelaria Radcy Prawnego

91-463 Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56

Budynek B, lok. 501

Formularz kontaktowy